Doplňky a příslušenství pro čtyřkolky / UTV

SHARK - univerzální odpružené radlice

SHARK - univerzální odpružené radlice

Mimořádně odolné radlice s patentovanou mrazuvzdornou polyetylenovou konstrukcí umožňují snadné odklízení sněhu i za největších mrazů, stejně jako shrnování sypkých materiálů v létě, například štěrku, zeminy, písku, mulče atd. Nejlehčí radlice na trhu SHARK mají lepší parametry a vyšší životnost než radlice ocelové, a jsou také tišší a šetrnější ke čtyřkolce díky jejich flexibilitě zmenšující namáhání rámu. K dispozici v šířkách 132 cm a 152 cm.

Více informací na www.aspgroup.cz

Inteligentní nabíječka baterií SHARK

Inteligentní nabíječka baterií SHARK

Univerzální automatická inteligentní invertorová nabíječka pro nabíjení všech typů 12V baterií: olověných dolévacích, bezúdržbových, gelových, kalciových, AGM a EFB baterií. S paměťovou funkcí a funkcí desulfatizace nabízí čtyři volitelné režimy pro nabíjení motocyklových, čtyřkolkových i automobilových baterií s kapacitou až do 60Ah. Nabíjení je řízené mikroprocesorem v sedmi krocích s přehlednou signalizací prostřednictvím LED diod.

Více informací na www.aspgroup.cz

Pneumatiky Sun-F

Pneumatiky Sun-F

Sun-F, to jsou univerzální výkonné a cenově dostupné ATV / UTV pneumatiky pro široké použití. Ať už montované v prvovýrobě na čtyřkolkách mnoha značek nebo z nabídky našich prodejců nebo ASPshopu - pneumatiky Sun-F poskytují vždy optimální trakci, dobrý kilometrový výkon a vysokou provozní spolehlivost díky víceplátnové konstrukci ....a to vše za absolutně nejnižší cenu na trhu.

Více informací na www.aspgroup.cz

Kvalitní ATV boxy SHARK

Kvalitní ATV boxy SHARK

SHARK Accessories, to je nový lídr v oblasti vysoce kvalitních doplňků a příslušenství pro čtyřkolky. Velkoobjemové zadní boxy Shark z vysoce kvalitního nárazuodolného LLDPE polyetylénu pojmou díky svým velkým vnitřním rozměrům všechno, co potřebujete na výlety, při práci, pro rybaření nebo lov. Vodotěsná víka jsou uzamykatelná, většina boxů je také vybavena čalouněnou opěrkou zad zvyšující pohodlí za jízdy.

Více informací na www.aspgroup.cz

TJD - kanadské sněžné ATV pásy

TJD - kanadské sněžné ATV pásy

S patentovanými kanadskými pásy TJD můžete vaši čtyřkolku s pohonem všech kol používat i v zimě namísto sněžného skútru. Jedinečný odpružený pásový systém TJD XGen III je nejvyspělejší čtyřkolkový pásový systém na trhu. Umožňuje klidnou a spolehlivou jízdu na sněhu i na pevném suchém povrchu jako je tráva, lesní cesty, písek nebo bláto. Odpružená konstrukce umožňují bezkonkurenčně klidnou a pohodlnou jízdu jako na pneumatikách.

Více informací na www.tjd-canada.cz

HEAT DEMON - vyhřívané pohodlí

HEAT DEMON - vyhřívané pohodlí

Americké vyhřívané doplňky Heat Demon patří k nejkvalitnějším a nejlepším vyhřívaným doplňkům na trhu. V podzimních chladech i v třeskuté zimě oceníte vyhřívané rukojeti řídítek a vyhřívání sedadla, a pokud je teplo a pohodlí vaší velkou prioritou, najdete v nabídce i vyhřívané vesty, vyhřívané vložky do bot a další vyhřívané doplňky, které udrží vaše ruce, tělo a nohy v teple za všech podmínek. HEAT DEMON. A zima a chlad vám už náladu nezkazí!

Více informací na www.aspgroup.cz

KIMPEX - značkové ATV boxy

KIMPEX - značkové ATV boxy

Kanadská firma KIMPEX je jedním z největších světových výrobců příslušenství pro čtyřkolky. Plastové boxy KIMPEX jsou vysoce kvalitní, vodotěsně uzamykatelné a neustále připravené pojmout všechno, co na cestách nebo při práci potřebujete. V nabídce jsou také zadní boxy s integrovanou sedačkou pro spolujezdce, které výrazně zvyšují cestovní komfort a poskytují spolujezdci i řidiči dostatek samostatného místa.

Více informací na www.aspgroup.cz

ITP - americké pneumatiky a disky

ITP - americké pneumatiky a disky

Vyberte si ze široké nabídky značkových pneumatik a disků americké firmy ITP. Firma ITP je více než 30 let světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro užitkové čtyřkolky/UTV. Pneumatiky ITP, to je nejlepší poměr kvality, ceny a funkčních vlastností, špičková trakce, ovladatelnost, stabilita a vysoký kilometrový výkon. ITP - nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Made in USA.

Více informací na www.itptires.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace