ADV Buck 125

Linhai ADV Buck 125 je moderní skútr se vzhledem a vlastnostmi Adventure motocyklu. Díky vyššímu zdvihu pérování se stane vaším ideálním vozidlem pro jízdu ve městě, při každodenním dojíždění do práce, ale zvládne i lehčí terén. Kromě výborných jízdních vlastností vás nadchne i mimořádně bohatou výbavou, která je naprosto výjimečná na poměry v této třídě a v této cenové kategorii - elektronická kontrola trakce, systém ABS, bezklíčkové Keyless startování, full-LED osvětlení, podsvícené přepínače na řídítkách nebo velký polstrovaný hliníkový kufr. To vše dělá z Linhaie ADV Buck 125 mimořádně praktický, funkční, zábavný a snadno ovladatelný skútr, který je navíc za velice příznivou cenu.

Barevné provedení: 

Cena pro cz 69 990 vč. DPH

Cena pro sk 2 949 vč. DPH

ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125

Do města i do terénu

Do města i do terénu

Díky své hbitosti a snadné ovladatelnosti je Linhai ADV Buck 125 perfektní do města. Díky vysokým zdvihům pérování a výbornému odpružení vám nebudou vadit ani propadlé kanály nebo méně kvalitní vozovky - jízdní pohodlí je daleko vyšší než na běžném skútru a jízda je mimořádně pohodlná. Linhai ADV Buck 125 je dobře navržený skútr s úchvatným designem, silným motorem a podvozkem, který hned tak něco nerozhodí.

Svižná akcelerace

Svižná akcelerace

S výkonem 11,5 k/8.5 kW patří ADV Buck 125 k nejsilnějším skútrům ve své třídě. Motor má dostatek síly i ve dvou, a díky své nízké hmotnosti nabízí Linhai vynikající obratnost v každodenním provozu. Aerodynamický design a velké plexi poskytuje vyváženou kombinaci ochrany a vysokých dosahovaných rychlostí.

ABS i kontrola trakce

ABS i kontrola trakce

Ve stále populárnější třídě skútrů na silnici i do terénu je Linhai ADV Buck 125 vybaven téměř dokonale. Kontrola trakce zabraňuje podklouznutí zadního kola při rozjezdech, což vám dá jistotu v terénu, na kluzkých površích, mokrých kostkách, mokrém vodorovném značení a podobně. Díky antiblokovacímu systému ABS můžete navíc jezdit s klidem vědomí, že na mokru nebo při náhlém zabrzdění vás chrání moderní elektronika.

Bezklíčkové startování

Bezklíčkové startování

Keyless systém umožňuje pohodlné startování bez nutnosti používat klasický klíček. Stačí mít ovladač v kapse, nebo kdekoli u sebe, a můžete svého Linhaie nastartovat a vyrazit hned, aniž byste ztráceli čas s mechanickým klíčkem nebo zdlouhavým a otravným hledáním klíčků po kapsách.

Multifunkční displej s vysokou ostrostí

Multifunkční displej s vysokou ostrostí

Velký barevný TFT displej vás přehledně informuje o všem důležitém. Atraktivně řešený otáčkoměr, výrazný ukazatel stavu paliva a velké číslice rychloměru jsou perfektně čitelné už při letmém pohledu, nechybí kontrolka trakce, motoru a systému ABS.

Bohatá výbava v ceně

Bohatá výbava v ceně

Linhai ADV Buck 125 se již ve standardu může chlubit skutečně mimořádnou výbavou. Nechybí full-LED osvětlení s DRL, atraktivní modré podsvícení přepínačů na řídítkách, systém ABS nebo kontrola trakce TCS, bezklíčkové Keyless startování, velké plexi omezující turbulence, USB port, elektrické otevírání sedadla a palivové nádrže, a v neposlední řadě velký praktický hliníkový kufr, jehož vnitřek je celý měkce polstrovaný, aby chránil věci uvnitř.

Motor

Typ: čtyřtaktní kapalinou chlazený jednoválec, OHC
Objem: 125 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 52 × 58.6 mm
Příprava směsi: vstřikování paliva EFI
Výkon: 8,5 kW (11.5 k) / 7800 /min
Max. točivý moment: 10.6 Nm / 7300 /min
Startování: elektrické
Převodovka: automatická

Podvozek

Odpružení vpředu: teleskopická vidlice
Odpružení vzadu: kyvná vidlice v bloku s motorem
Brzdy: hydraulické kotoučové s ABS, ovládání na řídítkách
Pneumatika přední: 110/80-14
Pneumatika zadní: 130/70-13

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 1 980 mm
Celková šířka: 740 mm
Celková výška: 1 220 mm
Výška sedla: 800 mm
Rozvor: 1 180 mm
Hmotnost bez náplní: 147 kg
Objem nádrže: 12 l

Displej 

TFT multifunkční displej s funkcemi: digitální rychloměr, digitální otáčkoměr, digitální palivoměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počitadlo najetých motohodin, denní počítadlo kilometrů, kontrolka trakce, motoru, systému ABS

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: Ano (pro řízení stačí řidičský průkaz na osobní automobil - skupina B)

Výbava

Protiblokovací sytém ABS, kontrola trakce TCS, full-LED osvětlení, podsvícení řídítkových přepínačů, bezklíčkové startování Keyless System, praktický zadní hliníkový kufr, velké přední plexi, podsedlový prostor pro jednu integrální přilbu, USB port, elektrické otevírání sedadla a palivové nádrže.

 

Poznámka: 
Fotografie a vyobrazení vozidla nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.