O nás

ASP Group Distributing je ryze česká společnost se silnou pozicí na trhu, která dováží a v síti svých prodejců distribuuje čtyřkolky, UTV, SxS, e-skútry, obojživelná vozidla, náhradní díly, příslušenství a doplňky předních světových značek.

www.aspgroup.cz

Oficiální dovozce více než 40 značek

Jsme oficiální dovozce čtyřkolek a UTV Arctic Cat, TGB, Linhai a Access Motor, sněžných skútrů Arctic Cat a obojživelných vozidel Argo. V oblasti doplňků a příslušenství jsme oficiálním dovozcem a distributorem přileb LS2 a dalších více než 36 předních světových značek jako ITP Tires, Fox, TJD, Finntrail, Kimpex, Maxima Oils nebo XRW. Nabízené produkty máme skladem v našem centrálním distribučním centru v Letkově u Plzně a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.

Široká prodejní a servisní síť

Jsme hrdí na to, že již mnoho let patříme mezi největší dovozce a distributory značkových čtyřkolek a UTV v České republice, na Slovensku a ve střední a východní Evropě, kde prodáme každým rokem přes 8.000 strojů. Na více než 400 prodejních místech chceme svým zákazníkům a obchodním partnerům poskytovat ty nejkvalitnější služby, od objednání až po poprodejní servis. Většinu čtyřkolek a příslušenství si můžete u vybraných prodejců před nákupem zdarma vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. U našich prodejců vám také zajistíme odbornou montáž tohoto příslušenství a profesionální servis pro váš stroj.

Nové centrální sídlo

V Letkově u Plzně jsme na ploše přes 5.500 mvybudovali nové moderní distribuční centrum s reprezentativním showroomem, kde je vystaven prakticky celý náš sortiment - čtyřkolky, UTV, XTV Argo a elektroskútry Yadea, kompletní nabídka přileb LS2 a dovážené ATV/Moto doplňky. Náš centrální sklad je vybaven nejmodernějším skladovacím systémem KARDEX REMSTAR s paletovými posuvnými regály až do výšky 7,5 m a systémem rychlého vychystávání objednávek.

Ocenění

Ocenění


Přes 400 prodejních míst po celé Evropě

400 prodejních míst