UTV 1100 Diesel

Špičkový pracovní UTV nejvyšší řady s vyhlášeně spolehlivým japonským dieselovým motorem Kubota a atraktivním designem s LED Matrix světlomety - LINHAI UTV1100 Diesel má všechno, co je třeba pro těžkou profesionální práci: 1932 kg tažné síly, robustní podvozek, pohon 2x4/4x4, snadné ovládání a vysokou pracovní morálku. K tomu přidejte kvalitní dílenské zpracování a cenu, na kterou konkurence nedokáže reagovat - LINHAI UTV1100 Diesel je jedna z nejatraktivnějších nabídek pro soukromé i profesionální použití mezi pracovními UTV. Je to dříč, ideální pomocník pro práce v zemědělství, lesnictví, na stavbách, v parcích, zahradnictvích apod., prostě všude tam, kde je třeba vozit náklad, tahat přívěsy, nést nejrůznější doplňkovou zahradní techniku, prostě - pracovat.

Barevné provedení: 

Cena pro cz od 369 990 vč. DPH

Cena pro sk od 15 449 vč. DPH

UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel
UTV 1100 Diesel

Motor Kubota Diesel

Motor Kubota Diesel

Kubota, to je záruka kvality a spolehlivosti. Silný a úsporný japonský tříválcový diesel Kubota D1105 je proslulý svojí spolehlivostí a životností. Díky technologii E-TVCS má motor minimální hlučnost, vysokou účinnost a nízkou spotřebu. Na motor navazuje špičková automatická převodovka kanadské firmy CVTech.

Elektrický posilovač řízení

Elektrický posilovač řízení

Posilovač řízení usnadňuje řízení a zvyšuje komfort a bezpečnost jízdy. Díky posilovači je řízení výrazně snažší a ani celodenní práce nebo dlouhá jízda vás neunaví. Posilovač řízení zároveň funguje i jako tlumič nárazů do volantu. Když přední kolo narazí na skrytý kámen, díru nebo pařez, posilovač pohltí většinu energie a náraz vám nevyrazí volant z ruky.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

Elektricky připojitelný pohon všech kol s uzávěrkami předního i zadního diferenciálu zaručuje vynikající prostupnost terénem. Pouhým stiskem tlačítka můžete zvolit náhon pouze zadních nebo všech čtyř kol, a navíc můžete zapnout uzávěrky obou diferenciálů a tím ještě víc zvýšit trakci.

Nezávisle zavěšená kola

Nezávisle zavěšená kola

Robustní podvozek s nízkým těžištěm zaručuje skvělou stabilitu a výbornou průchodnost terénem. Všechna kola jsou nezávisle zavěšená a odpružená snadno seřiditelným pérováním. Vysokou obratnost a vynikající ovladatelnost zajišťuje i elektrický posilovač řízení a malý poloměr otáčení.

Praktická sklopná korba

Praktická sklopná korba

Na variabilní ocelovou korbu lze v souvislosti s pracovními činnostmi operativně naložit všechno, co bude potřeba k práci s různým pracovním přípojnými zařízeními až do váhy cca 400kg. Odklápěcí/odnímatelné zadní čelo včetně postranic umožňují korbu snadno přeměnit na praktické plato pro účely lepší maninulace.

Ergonomické ovládání

Ergonomické ovládání

Volant, řadicí páka a všechny ovládací prvky jsou přehledně a ergonomicky uspořádané. Všechno je přesně tam, kde to intuitivně očekáváte, ovládání zcela přirozeně padne do ruky. Práce je snadnější, vaši pozornost při jízdě nic nerozptyluje, řízení máte neustále pod kontrolou.

Výkonné brzdy

Výkonné brzdy

Mohutně dimenzované kotoučové brzdy poskytují přesvědčivou brzdnou sílu. Brzdy jsou dobře předvídatelné a spolehlivě zastaví stroj i s těžkým nákladem nebo plně naloženým přívěsem.

Všechny informace přehledně

Všechny informace přehledně

Přístrojová deska s modře podsvíceným displejem je dobře čitelná, a poskytuje všechny důležité informace. K dispozici máte digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, ukazatel počtu najetých km, ukazatel počtu motohodin, indikátor zařazeného pohonu 2WD / 4WD, ukazatel teploty chladící kapaliny, digitální palivoměr, kontrolka neutrálu, dálkových světel, ukazatelů směru, zařazené zpátečky a kontrolka motoru.

 Bohatá výbava v ceně

Bohatá výbava v ceně

Spolehlivý Linhai UTV1100 Diesel přesvědčuje také velkorysou výbavou již v základní ceně. Ke standardní výbavě patří například elektrický posilovač řízení EPS, extra silný naviják s tažnou silou 4500 lbs, sklopné ochrany nohou, přední nárazník, ochranné postranní rámy, 14palcová kola se šestiplátnovými pneumatikami, plastová střecha odolná UV-záření, ochranná klec s certifikací ROPS, tažné zařízení (oko-čep), lavicové sedadlo s bezpečnostními pásy, úložná schránka v přístrojové desce, dvojité projektorové světlomety, LED Matrix světlomety nebo akustická signalizace zpátečky.

Motor

Model: Kubota Diesel D1105-E3B, Made in Japan
Typ: kapalinou chlazený řadový 4taktní vznětový tříválec
Objem: 1 124 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 78 x 78,4 mm
Kompresní poměr: 24 : 1
Výkon: 24.8 HP
Točivý moment: 72 Nm @ 3000/min
Chlazení: kapalinové + elektrický ventilátor

Pohonný systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný, 2 uzamykatelné diferenciály
Převodovka: automatická, CVTech, L/H/N/R se zpátečkou + motorová brzda
Uzávěrka diferenciálu: vpředu i vzadu
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislé (IRS), dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislé (IRS), dvojitá A-ramena
Pérování přední: hydraulické tlumiče 
Pérování zadní: hydraulické tlumiče 
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Parkovací brzda: ruční
Pneumatiky přední: AT26 x 9 - 14
Pneumatiky zadní: AT26 x 11 - 14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3110 mm
Celková šířka: 1543 mm
Celková výška: 1990 mm
Výška sedadla: 915 mm
Světlá výška: 240 mm
Rozvor: 1930 mm
Hmotnost: 807 kg
Nosnost korby: 400 kg
Tažná síla: 1932 kg
Palivová nádrž: 35 l
Rozměry korby: 1420 x 1020 x 290 mm

Přístroje 

Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počitadlo najetých motohodin, celkové počitadlo najetých motohodin, palivoměr, diagnostické a poruchové kódy, hodiny
Kontrolky: pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení

Displej:                    

Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počitadlo najetých motohodin, celkové počitadlo najetých motohodin, palivoměr, diagnostický poruchový kód, palubní hodiny
Kontrolky: pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení

Výbava

Elektrický posilovač řízení EPS, sklopná korba s vyklápěcím a odnímatelným čelem a postranicemi, extra silný naviják 4 500 lbs, přední ochranný rám, plnohodnotné čelní sklo, ocelové ochranné postranní rámy, 14palcová kola se šestiplátnovými pneumatikami, plastová střecha odolná UV záření, sklopná ochrana nohou, ochranná klec ROPS s certifikací, tažné zařízení, lavicové sedadlo s bezpečnostními pásy, úložná schránka v přístrojové desce, dvojité projektorové světlomety, LED-Matrix světlomety, akustická signalizace zpátečky

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: ano, T1b, (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)
Registrační značka (SPZ) v ceně (při přebírání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

Poznámka:

Fotografie a vyobrazení stroje nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací.

UTV 1100 Diesel (T1b)

UTV 1100 Diesel (T1b)

Návod k obsluze (CZ)

UTV 1100 Diesel (T1b)

UTV 1100 Diesel (T1b)

Návod na obsluhu (SK)