Čtyřkolky Linhai slouží policii v Belize

7.1.2020 23:34

Operační služba municipální policie v Belize si pro potřeby operativního hlídkování vybrala čtyřkolky Linhai. Nové čtyřkolky mají posílit schopnost policie hlídat městská centra, pomáhat při ochraně turistů a udržovat viditelnou policejní přítomnost v oblastech, které byly dosud mimo dosah běžných policejních vozidel kvůli povaze terénu. Čtyřkolky Linhai budou také nasazované při mimořádných událostech, protože co do průchodnosti a univerzálnosti se čtyřkolkám nemohou vyrovnat žádná jiná vozidla.

K výběru značky Linhai uvedl mluvčí policie v Belize, že stejně jako jejich kolegové z mexické policie a mnoha dalších policejních a bezpečnostních složek po celém světě, dala policie v Belize přednost čtyřkolkám LINHAI kvůli jejich spolehlivosti a výbornému poměru kvality a ceny, který je u čtyřkolek LINHAI zcela bezkonkurenční. Vysoká kvalita je ostatně také důvod, proč YAMAHA a POLARIS rozhodly svěřit část výroby právě továrně LINHAI.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace